Movable Enclosures – Sand Cat, Snowy Owl & Banded Mongoose

Wesley Meuris

Jaar2006
Materiaal potlood en aquarel op papier, ingelijst (museumglas)
Afmetingen3 x (25 x 25)
Editie/uniekuniek
Verkoopprijs4500 €
Courtesycourtesy Wesley Meuris & Annie Gentils Gallery
Dit werk heeft een vaste prijs en kan pas gekocht worden op de verkoopstentoonstelling op 28 augustus.