La Neige est Noire

Anna Lange

Lotnummer54
Jaar2019
Materiaal olieverf op linnen, ingelijst
Afmetingen26 x 32
Editie/uniekuniek
Estimated value900 - 1500 €
CourtesyAnna Lange & Bruthaus Gallery (Waregem)