Algae Diplomacy – Almanac series

Filip Van Dingenen

Jaar2021
Materiaal aquarel op papier, ingelijst
Afmetingen4 x (50 x 65)
Editie/uniekuniek
Verkoopprijs3800 €
Courtesycourtesy Filip Van Dingenen & Waldburger Wouters
Dit werk heeft een vaste prijs en kan pas gekocht worden op de verkoopstentoonstelling op 28 augustus.