Admission Tickets

Wesley Meuris

Jaar2012
Materiaal print op photo rag, ingelijst
Afmetingen3 x (42 x 52)
Editie/unieked. 3/5
Geschatte prijs2300 € - 3000 €
Courtesycourtesy Wesley Meuris & Annie Gentils Gallery
U kunt geen bod meer uitbrengen. De veiling is reeds afgelopen.

De gesloten stille veiling is afgesloten.